Blog

İç Mekan Aydınlatma

Ic Mekan Kafe Lineer Aydinlatma Ravaled com

İç Mekan Aydınlatma

İç mekan aydınlatma ev, ofis, hastane, okul ve her türlü iç mekanlarda kullanılır. Kullanıldığı yere göre özellikleri de değişen iç aydınlatmaların farklı model ve teknoloji seçenekleri vardır. Ampul, floresan, ray spot, salyangoz spot, ar111 spot led teknolojisinin her biri iç aydınlatma için birer tercih olabilir. Enerji tasarrufu ve aydınlatma bakımı sizin için önemli ise bu aydınlatmalardan en mantıklı olan iç aydınlatma, ledlerdir. Günümüzde iç aydınlatma için daha çok led aydınlatma tercih edilir. Az miktarda enerji ile yeteri kadar ve yoğun ışık vermesi çokça kullanılma sebeplerinden birisidir. İç mekanlarınızı aydınlatırken cebinizi de yormayan bu teknolojinin bakımı da oldukça kolaydır. Kişiselleştirilmiş seçenekleri ile spot türlerini iç mekanlarınızda farklı aydınlatma kombinasyonları ile kullanabilirsiniz.

İç aydınlatmalar tüm iç mekanlar için idealdir. Mağazada vitrinlerde ürün teşhiri ve mağaza aydınlatması olarak kullanılabilir. Ofis ve ev gibi uzun süreli yaşam alanlarında ise kullanıldığı alana göre mekana farklı özellikler katabilir. Hareket edebilen ve döner başlıklı iç aydınlatmalar ile mekanın aydınlatma yönünü kolaylık ile değiştirebilirsiniz. Duvar aplikleri, banyo aplikleri belirli bir bölgeyi aydınlatmak ve öne çıkarmak için idealdir. Tavan aydınlatmaları ise büyük alanlarda ya da tek aydınlatmanın tercih edildiği yerlerde kullanılır. İş yerleri ve diğer kurumlar iç mekan led aydınlatmanın kullanılabileceği elverişli alanlardandır.

Sıva üstü spot, alçıpan spot, İtalyan spot, asma tavan led ve mobilya spot aydınlatma gibi farklı iç mekan aydınlatmaları kullanılır. Bu aydınlatmalar mekanın büyüklüğüne, işlevselliğine ve dekorasyonuna göre farklılık gösterebilir. Bu led aydınlatma türleri uzun yıllar kullanım imkanı sunar. Hareket edebilen ya da sensörlü seçenekleri ile aydınlatma yönünü de kolaylıkla değiştirebilirsiniz. İç aydınlatmada her anlamda rahatlık ve konfor sağlayan led aydınlatma ile iç mekanlarınızı ışık ile dekore edebilirsiniz. Uzun süre kullanım imkanı sağlayan iç aydınlatma modelleri kullanıcılarına rahatlık ve konfor imkanı da sunar. Bir kere monte edildiği zaman 7- 8 yıl kadar hiçbir şekilde aydınlatma değiştirmek zorunda kalmazsınız.

İtalyan Spot

İtalyan spot aydınlatma iç mekanlarınız için oldukça iyi bir tercih olabilir. İtalyan tasarımının şıklığı ve zarifliği ile iç mekanlarınızı aydınlatabilirsiniz. Estetik açıdan sade ve şık tasarımlara sahip olan İtalyan spot aydınlatma çocuk odası, yatak odası, oturma odası ve antre aydınlatmaları olarak kullanılabilir. Daha ince yapılı ve küçük gövdeli tasarımlara sahip olmasına rağmen yoğun ışık kaynağı ve kalitesi sunar. Daha çok yüzeye monte edilebilen seçenekleri bulunan İtalyan spot aydınlatma duvara monte edilebilir. Dönebilen reflektör özelliği ile uzak mesafeden bile iyi derecede ışık kaynağı sağlar. Düşük watt güçte bile iç mekanlarınızı çok iyi aydınlatır. Sağlam ve kaliteli yapısı sayesinde uzun süreli kullanılabilir. 

Alçıpan Spot

Alçıpan spot aydınlatma ev, ofis ve mağazalarda geniş kullanım alanlarına sahiptir. Led aydınlatma türlerinden olan alçıpan spot, duvara monte edilebilen özelliktedir. Bu sayede alçıpan spot döşenirken elektrik kabloları ve diğer aksamı görünmez. Bölgesel aydınlatmanın tercih edildiği iç mekan aydınlatması olan bu spot düşük watt ile çalışır. Birden çok düşük watt spotların bir araya gelmesi ile aydınlatma sağlayan alçıpan spot enerji tasarrufu da sağlar. Elektrik tüketimine katkısı bulunduğu için faturalarınızda da iyileşme sağlar. Yüzeyde aydınlatma sevmeyenler için ideal olan bu aydınlatmanın farklı motif seçenekleri de vardır. Devreleri farklı bağlanabildiği için aydınlatmak istediğiniz yeri alçıpan spot ile aydınlatabilirsiniz.

Asma Tavan Led

Monte edilen aydınlatma sevenler için asma tavan led oldukça kullanışlıdır. Asma tavan led hem ileri teknolojiye sahip hem de yüzlerce farklı tasarım seçeneği vardır. Isı ve ses yalıtımı için boşluk bırakılan alan monte edilmesi için uygundur. Kare, dikdörtgen, oval gibi farklı şekillerde üretilebilir. Işık kalitesi oldukça yüksek olan asma tavan led aydınlatmalar iç mekanlarda kullanılır. Ev, ofis, mağaza, iş yeri, hastane, okul gibi birçok alanda rahatça kullanılabilecek özelliklere sahiptir. Bölgesel aydınlatma imkanı da bulunan asma tavan led ile aydınlatmalarınızı yenileyebilirsiniz. Uzun ömürlü olduğu için aydınlatma bakım ve onarım masrafına da ihtiyaç duymaz. Şık tasarımı sayesinde iç mekanlarda her tarz dekorasyona uyum sağlar. Farklı motif seçenekleri bulunan şekli ile kullanım konforu da sunar.

Mobilya Spot Aydınlatma

Mobilya spot aydınlatma özelleştirilmiş alanlar için kullanılır. Dolap içleri ya da çekmeceler, mutfak dolapları, tezgah altı ışıklar, tablo altı ve gömme ışık kullanılabilen birçok alanda iş görür. Led teknolojisinin kullanıldığı mobilya spot aydınlatma ışık kirliliğini engeller. Aydınlatılması gerekli olan yerlerde kullanılan led şeritler ile günlük yaşamınızı kolaylaştırabilirsiniz. Masa lambası ve ofis gibi yerlerde de kişiselleştirilmiş alan sunar ve gerektiği kadar ışık sağlar. Mobilya spot aydınlatma ile tablo ve dekorasyon ürünlerinizi vurgulayarak ön plana çıkarabilirsiniz. Yatak başları ve mobilyalara rahatlıkla monte edilebilir. Enerji tasarrufu sağlar ve çok yönlü kullanıma sahiptir. Az enerji gücü ile kaliteli ve yoğun ışık imkanı sağlar.   

WhatsApp